قالب وردپرس
فواید لیزر موهای زائد
فواید لیزر موهای زائد
می 3, 2020
لاغری با دستگاه شاک ویو
لاغری با دستگاه شاک ویو
جولای 3, 2020
هزینه و تخفیف لیزر موهای زائد

لیزر مو های زائد

امروزه لیزر مو های زائد به عنوان یکی از  سریعترین، بهترین و مطمئن ترین روش های از بین بردن موهای زائد در سراسر جهان شناخته شده است . اشعه لیزر پالسی از نور است که با حفظ سلامت بافت ها به گرما تبدیل شده و با نفوذ به فولیکول مو، توسط  رنگدانه های  مو جذب شده و موجب از بین رفتن موها درون پیاز مو می شود. رفع موهای زائد روش دائمی است زیرا با انجام آن احتمال رویش مجدد مو از بین می رود و این گرما به بافت های پوست هیچ آسیبی نمی رساند.

هزینه لیزر موهای زائد

هزینه لیزر موهای زائد

هزینه لیزر موهای زائد یکی از مواردی است که توسط افرادی که قصد لیزر دارند پرسیده می‌شود. هزینه لیزر موهای زائد بسته به عواملی از قبیل وسعت ناحیه ای تحت درمان، نوع لیزر و تعداد جلسات درمانی مورد نیاز برای هر شخص متفاوت است.

 

عوامل تاثیر گذار در قیمت لیزر موهای زائد

در زیر عوامل تاثیر گذار در قیمت لیزر موهای زائد را برسی کرده ایم که این عوامل می توانند در انتخاب درست لیزر موهای زائد از لحاظ قیمت به ما کمک کنند.

 

عوامل تاثیر گذار در قیمت لیزر موهای زائد

۱- نوع دستگاه لیزر

امروزه تنوع دستگاه‌های لیزر بیشتر و تکنولوژی‌های لیزر موثرتر، بهتر و پیشرفته‌تر از قبل شده‌اند. هرچه یک کلینیک به دستگاه‌های جدیدتر و پیشرفته‌تری را دارا باشد، هزینه‌ی ابزار و محصولات مصرفی بالاتر، تاثیر لیزر بر حذف موهای زائد بیشتر و همچنین هزینه لیزر گران‌تر می‌شود.

  1. ليزر الكساندرايت
  2. لیزر دایود
  3. ليزر ان دى ياگ
  4. IPL
دلیل تفاوت قیمت لیزر با دستگاه های مختلف در چیست؟

یکی از دلایل متفاوت بودن قیمت لیزر با دستگاه های مختلف نوع خنک کننده دستگاه لیزر موهای زائد است. که این خنک کننده ها می تواند هوا یا آب یا ترکیبی از هر دو باشد. لیزر الکساندرایت کمپانی کندلا که در کلینیک دکتر امامی از آن استفاده می کنیم از یک روش منحصربه فرد، به جای استفاده از باد ساده، از گازهای فوق سرد کرایوژن استفاده می کند. استفاده از این نوع خنک کننده و هزینه نگهداری بالای آن باعث شده هزینه لیزر درمانی با لیزر الکساندرایت کندلا مقداری پر هزینه تر باشد.

نکته حاز اهمیت این است که اگر دستگاه لیزر موهای زائد خنک کننده نداشته باشد باعث سوختگی می شود و حال اگر دارای خنک کننده پیشرفته و موثر باشد علاوه بر این که باعث سوختگی نمی شود و بدون درد است این امکان را به ما می دهد با سرعت و درجه بالا با آن کار کرد در نتیجه تعداد جلسات لیزر درمانی و زمان لیزر درمانی در هر جلسه را کاهش داده و از این رو باعث کاهش هزینه می شود.

 

۲- تعداد جلسه درمان

  1. برخی از کلینیک های لیزر موهای زائد برای هر جلسه درمان با لیزر هزینه مشخصی را درخواست می‌کنند. این هزینه می‌تواند بر اساس درمان هر ناحیه باشد یا بر مبنای پکیج درمان مشخص شود.
  2. برخی از کلینیک های لیزر موهای زائد برای همه افراد صرف نظر از مقدار موهای زائد یک هزینه مشخص درخواست می‌شود یا ممکن است هزینه درمان بر اساس الگوی رشد موهای زائد مشخص گردد.
  3. برخی دیگر از مرکز نیز هزینه درمان با لیزر را پس از انجام ارزیابی‌های اولیه و بررسی الگوی رشد موها و موضعی که قرار است درمان شود مشخص می‌‌کنند.

۳- مهارت کادر درمانی

یکی از مهمترین بخش های لیزر موهای زائد که در قیمت می تواند تاثیر گذار باشد، تجربه و مهارت تیم لیزر درمانی است. یادتان باشد، کسی که بدن شما را لیزر می‌کند، اپراتور لیزر درمانی است نه دستگاه لیزر. پزشک باتجربه بهترین دستگاه لیزر را برای شما انتخاب می‌کند و اپراتور لیزر هم موثرترین روش درمان را برای شما انجام می‌دهد. هرچه اپراتور ماهرتر باشد، اثر گذاری لیزر بیشتر و عوارض آن کمتر می‌شود. منطقی است که تیم درمانی حرفه‌ای‌تر، دستمزدهای بالاتری هم بگیرند. لذا این عامل هم تاثیر زیادی بر هزینه لیزر در کلینیک‌های مختلف دارد.

 

۴- اندازه ناحیه ای درمان

اندازه ناحیه ای که قرار است لیزر شود میتواند در هزینه لیزر موهای زائد تاثیر گذار باشد هر چه ناحیه وسیع تر و تاکم مو در ناحیه بیشتر باشد قطعا نیازمند زمان بیشتری جهت درمان خواهد بود پس اندازه ناحیه و تراکم مو در آن ناحیه یکی از عوامل تاثیر گذار در قیمت لیزر موهای زائد خواهد بود.

 

قیمت لیزر موهای زائد با لیزر الکساندرایت در کلینیک دکتر امامی

همان طور که مشاهده می کنید در زیر دو جدول در مورد هزینه لیزر موهای زائد برای بانوان و برای آقایان با دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا  آورده شده است. جهت مشاوره و رزرو وقت با ما تماس بگیرید.

قیمت لیزر موهای زائد

 

قیمت لیزر موهای زائد ویژه بانوان

ناحیه درمان قیمت به تومان
کل صورت ۳۵،۰۰۰
چانه ۱۵،۰۰۰
پشت لب ۱۵،۰۰۰
گردن ۲۰،۰۰۰
پیشانی ۱۰،۰۰۰
گونه ۱۰،۰۰۰
خط ریش ۱۰،۰۰۰
کل دست ۱۰۰،۰۰۰
ساعد دست ۶۰،۰۰۰
بازو ۶۰،۰۰۰
زیر بغل ۴۰،۰۰۰
کل پا ۲۴۰،۰۰۰
ساق پا ۱۲۰،۰۰۰
ران پا ۱۲۰،۰۰۰
بیکینی ۷۰،۰۰۰
گودی کمر ۷۰،۰۰۰
روی باسن ۹۰،۰۰۰
کل شکم از زیر ناف ۲۰،۰۰۰
دور سینه ۲۵،۰۰۰
کل بدن ساير ۴۵۰،۰۰۰
کل بدن كاربردی ۲۹۰،۰۰۰

 

قیمت لیزر موهای زائد ویژه آقایان

 

ناحیه درمان قیمت به تومان
خط ریش ۴۵،۰۰۰
گونه ۳۰،۰۰۰
جلوی گردن ۶۰،۰۰۰
پشت گردن ۵۰،۰۰۰
خط ریش ۵۰،۰۰۰
زیر بغل ۸۰،۰۰۰
کل پشت ۲۰۰،۰۰۰
سرشانه ۹۰،۰۰۰
کل سینه و شکم ۳۰۰،۰۰۰
دست ۲۵۰،۰۰۰
پا ۴۰۰،۰۰۰

 

تخفیف لیزر موهای زائد

تخفیف لیزر موهای زائد

تخفیف لیزر موهای زائد با دسنگاه لیزر الکساندرایت کندلا جنتل مکس پرو در کلینیک زیبایی دکتر ترانه امامی در ناحیه های مختلف به شرح زیر است:

 

 

ناحیه درمان قیمت به تومان
صورت ۸۰،۰۰۰
پیشانی ۲۵،۰۰۰
گونه ۲۵،۰۰۰
خط ریش ۱۶،۰۰۰
بینی ۱۰،۰۰۰
چانه ۱۶،۰۰۰
گردن ۴۰،۰۰۰
غبغب ۱۶،۰۰۰
۲ زیر بغل ۶۰،۰۰۰
دور سینه ۲۰،۰۰۰
خط بیکینی ۴۰،۰۰۰
بیکینی + خط بیکینی + خط باسن ۱۳۰،۰۰۰
دور سینه ۲۰،۰۰۰
نیم تنه جلو ۲۵۰،۰۰۰
نیم تنه عقب ۲۵۰،۰۰۰
باسن ۹۰،۰۰۰
خط کمر ۳۰،۰۰۰
خط ناف ۳۰،۰۰۰
خط هر بازو ۶۰،۰۰۰
هر ساعد ۶۰،۰۰۰
هر ساق پا + انگشت ۹۰،۰۰۰
هر ران ۱۴۰،۰۰۰
هر پا کامل ۲۴۰،۰۰۰
شکم ۱۰۰،۰۰۰

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *